Hakkımızda

Usta prefabrik, prefabrik evler, ofis ve idari binalar, yurt binaları, kantin binaları, sosyal tesis binaları, tuvaletler ve duş odaları, sağlık binaları, acil konutlar, eğitim binaları, sosyal tesis binaları, hangarlar, hafif çelik evler, hafif çelik 2011 yılında kurulan villa hafif çelik öğretim binaları, hafif çelik oteller, hafif çelik sıhhi binalar, hafif çelik özel tasarım satış ofisleri, hafif çelik sanayi binaları, özel olarak tasarlanmış büyükşehir konteynerleri ve yaşam alanları ile PVC kapı ve pencerelerde faaliyet göstermektedir. . Gelişmiş fabrikanın ürettiği birinci sınıf yüksek kaliteli ürünler, 6.500 metrekarelik bir alanı kapsayan İstanbul'da yer almakta olup, geniş bir bayi ağı ile yurtiçi ve yurtdışındaki son kullanıcılara hizmet vermektedir.

Usta Prefabrik yurtdışında 15'ten fazla ülke / bölgeye ihracat yaparak ve müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunarak başarısı bu alandaki pazar payını artırmıştır.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile 10 yılı aşkın süredir müşterilere başarıyla hizmet vermiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan hızlı ve kaliteli çözümler sağlayabilir. Firmamız araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir ve en yüksek kaliteyi standart olarak kabul etmek ve makine fabrikasında sıfır hata hedefi oluşturmak için en son teknolojiyi benimsemektir.

USTA Prefabrik'in profesyonel çalışma sisteminde, yatırımcılara proje aşamasında bilgi ve rehberlik açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. USTA PREFABRICATED kaliteli ürünler ve hizmet bütünlüğü sağlayan deneyimli, yüksek kaliteli, ekonomik ve güçlü bir şirkettir.